Відгуки про компанію Агросистемипетро б. Відмінно07.04.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталія Б. Дуже погано27.03.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaНа сайті пишуть,що товар в наявності,а його немає,годують обіцянками.Не рекомендую.василий р. Відмінно23.03.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaЮрій П. Відмінно18.03.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaВолодимир Р. Відмінно14.03.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaМаксим А. Відмінно12.03.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaМикола К. Відмінно07.03.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaВолодимир Х. Відмінно12.02.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaВіктор Г. Відмінно04.02.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaНасіння якісне, схожість дуже добре.Ігор Ф. Відмінно29.01.2026Угода на маркетплейсі Prom.ua
На сайті пишуть,що товар в наявності,а його немає,годують обіцянками.Не рекомендую.
Насіння якісне, схожість дуже добре.