Гербіцид післяходовий Генезис системного впливу
- В наявності
- +380 (99) 314-34-80
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Дніпро
- +380 (68) 038-81-02+380 (99) 314-34-80Менеджерпр.Слобожанський, будинок 40-А, Дніпро, Україна+380993143480+380993143480
Гербіцид післяходовий Генезис системного впливу
ПІСЛЯВХОВИЙ ГЕРБІЦІД ДЛЯ КОНТРОЛЮ ОДНОЛІТНИХ ЗЛАКОВИХ І ДВУДОЛЬНИХ ВЕРБІВ ЗІРНЯКІВ У ПОСЕВАХ ПІДСОЛІЧНИКА, ЯКІ ЯВЛЯЮЮСЯ СТІЙКОВІ ДО ГРУПУПУ ІМІДАЗОЛІНОВНОВОГО.
ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:
• широкий спектр злакових і дводольних видів бур'янів;
• знищує «проблемні» бур'яни, а саме: осоди (види), амброзію (віди), підмарник чіпкий, заразиху та інші;
• тільки одна обробка утримує чисте від бур'янів поле впродовж усього вегетаційного періоду;
• безпека та рентабельність у використанні;
• можливість застосування за системою рільництва No-till і за мінімальної;
• оброблення ґрунту
СУМІСНІСТЬ:
Сумісності з іншими препаратами не потрібно. Здебільшого застосовується самостійно. Не змішувати з фосфорорганічними інсектицидами та добривами, стимуляторами.
МЕХАНІЗМ ДІЇ:
Системна дія. Дві активні речовини потрапляють через ксилему та флоїму в тканини рослин, вони діють як інгібітори ферменту ацетолактатсинтетази (ALS). АLS є каталізатором біосинтезу незамінних амінокислот: валіну, лейцину та ізолейцину. заглушення утворення АLS імідазолінам блокує утворення зазначених незамінних амінокислот і синтез білка, призводить до повної загибелі сорної рослинності.
СПЕКТР ДІЇ:
Двудольні різновиди: амброзія (види), в'юн польовий, заразина, гірчак в'юнковий, гірчиця польова, пастушна сумка звичайна, пкушник обісновений, зірочка середня, канатчик Теофроса, марь біла, молочай (види), дурнушник звичайний, осоди з насіння), паслен чорний, підмарильник чіпкий, редька польова, ромашка (віди), ярутка польова, щириця (види), дим'янка лікарська.
Злакові різновиди: вівсюг (види), щетинник (види), просо куряче.
МАКСИМАЛЬНА КРИТНІСТЬ ОБРАБОТОК ЗА СЕЗОН — 1.
Період очікування від оброблення до збирання врожаю не встановлюється.
Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га
ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:
Препарат треба застосовувати, коли бур'яни перебувають в активному рості. Високий біологічний ефект досягається під час застосування його на початкових фазах розвитку бур'янів (семідолі — 2 листочки), що здебільшого збігається з фазою розвитку культури — 4 справжнє листя.
Обробку проводити тільки свіжоприготовленим робочим розчином препарату за температури повітря не вище ніж 25 °C і швидкості вітру не більш ніж 5 м/с. Обприскування мокрих від роси та опадів рослин знижує ефективність дії гербіциду. В окремих випадках у разі використання гербіциду в стресових для розвитку рослин умовах можливе зниження його ефективності проти бур'янів. Зріст бур'янів під час використання препарату припиняється через кілька годин після оброблення, проте візуальні ознаки дії гербіциду можуть не проявитися. Повна загибель настає через 3-6 тижнів. На момент оброблення однорічні злакові бур'яни мають бути у фазі 2-3 листя, а злакові у фазі насіння — 2 листя. Інакше ефективність дії препарату знижуватиметься. У деяких випадках після застосування препарату можливе зменшення висоти та зміни кольору соняшника. Якщо рослини перебувають під впливом стресових чинників (нижні температури, злагодження, перевологість), цей ефект може виражатися сильніше. Однак нормальний ріст і зовнішній вигляд відновлюється через 1-2 тижні без зниження врожайності. Проводити оброблення нецільно під час небезпеки нічних заморозків, а також на хворих і ослаблених посівах. Препарат проявляє широку гербіцидну активність, у зв'язку з чим організація севооборота є такою: через 4 місяці — пшениця, жито; через 9 місяців * — кукурудза, ячмінь **, овес, соняшник, сою, горох, сорго, боби; за 18 місяців — овочеві культури, картопля; через 24 місяці — буряк (цукрова, кормова), ріпак, греча, просо та інші культури.
* - коли pH ґрунту вище 6,2 і сума опадів понад 200 мм;
*** - коли pH ґрунту нижче 6,2 і сума опадів менша, ніж 200 мм, можлива загроза прояви фітотоксичності, у зв'язку з цим для зменшення негативного впливу проводять механічне оброблення ґрунту на глибину не менш ніж 15 см.